V marci na náš tréner Jakub Kubáň v rámci štúdia trénerskej B licencie (ČFBU) zúčastnil trénerskej stáže v jednom z najlepších mládežníckych klubov v ČR v Tatrane Štřešovice, kde so sebou vzal aj päť najšikovnejších mládežníkov z nášho klubu.

Reprezentovali nás:
Jakub Kubáň – tréner
Benjamín Jackanín – hráč
Matúš Novák – brankáro
Michaela Veselovská – hráčka
Tamara Medžová – hráčka
Nikoletta Jackanínová – hráčka

,,Vycestovali sme do Prahy ako šesť členná skupina, ešte v utorok o polnoci. Urobili sme si program v Prahe a to prehliadka Václavského námestia, návšteva nákupného centra Harfa v ktorom sme navštívili aj Českú hokejkovú sieň slávy a potom sme išli do Florbal comu. Návšteva Florbal comu mňa osobne sklamala nakoľko tam nebol moc príjemný personál. Potom sme sa presunuli do tréningového centra Tatranu Střešovice v ktorom sme najprv videli tréning prípravky a potom si mohli naši hráči zatrénovať s ich staršími žiakmi a dorastom. Musím povedať že sme mali veľmi skvelí zážitok z ich tréningového procesu, dal nám veľa nových inšpirácií a na mojich hráčoch a hráčkach bolo vidieť chcenie ukázať sa v najlepšom svetle. Taktiež si vyslúžili aj uznanie od iných hráčov a trénerov, ktorí na nich dohliadali.
Chcem sa poďakovať hlavne Martinovi Czeczinkarovi, šéftrenerovi Tatranu, ktorý nám umožnil zúčastniť sa na ich tréningovom procese´´.